Dane teleadresowe

81 4 415 416

Biuro FunSnow czynne 9-17

e-mail: info@funsnow.pl

Zima_ng_dzieci.jpg

Tato, mamo jedźmy na narty!

Zapraszamy gorąco na wyjazd rodzinny do Powroźnika koło Krynicy Górskiej na niezapomniane Ferie 2014 w Polsce.

Rodzinny obóz zimowy kierujemy do wszystkich tych, którzy pragną poznać i doskonalić umiejętności szusowania na nartach czy spędzić czas aktywnie w górach. Zajęcia na stoku kierowane są do początkujących „dużych” i „małych” narciarzy.  Zapewniamy Państwu transport, zakwaterowanie,  domowe wyżywienie, organizację zajęć szkoleniowych na stoku oraz gry i zabawy  wieczorne dla dzieci i dorosłych.  Zajęcia prowadzić będziemy w grupach szkoleniowych na każdym poziomie zaawansowania. Pomożemy Państwu  wypożyczyć sprzęt narciarski w atrakcyjnej cenie. W obozie może uczestniczyć  młodzież i dzieci bez rodziców, której zapewnimy opiekę pedagogiczną.

CENNIK USŁUG

 

18-25 styczeń 2014  Zakwaterowanie : Dom wczasowy Janosik
Cena za os. 1360 PLN

 

CENA ZAWIERA: 

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3,4   osobowych
 • transport autokarem na całej trasie oraz dojazdy na stoki i wycieczki
 • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje przez cały okres wyjazdu
 • ciepłą herbatkę i ciastko przy autokarze oraz grzane wino dla dorosłych
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę pedagogiczną i animację zajęć dla dzieci i dorosłych
 • szkółkę narciarską dla dzieci
 • warsztaty narciarskie dla dorosłych
 • reportaż foto i dvd

CENA NIE ZAWIERA :

 • karnetów narciarskich
 • wypożyczenia sprzętu narciarskiego (buty, kijki, narty)  ok. 25-35 PLN/Dzień
 • imprez fakultatywnych (kulig, lodowisko)

 

ZAKWATEROWANIE


Przygotowaliśmy dla Państwa sprawdzony i bardzo przytulny pensjonat "Janosik" w Powroźniku, położony w pięknej scenerii lasów i wyżyn w bliskiej odległości od  Krynicy Górskiej i Muszyny.

W Janosiku czekać na naszych klientów będą pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienką oraz TV. Wizytówką Janosika są pyszne, domowe obiady, które od lat zdobywają serca wielu gości. W ośrodku znajduje się również sauna, bilard, piłkarzyki oraz sale do integracji. W okolicy pensjonatu znajduje się sklep spożywczy oraz mały stok narciarski.

 

SZKOLENIE

 

Serdecznie zapraszamy do naszych szkoleń. Prowadzimy szkolenie narciarskie na każdym etapie zaawansowania. Naszą wizytówką są wszechstronne zajęcia z dzieciakami. Naszym celem jest uczyć poprzez zabawę, organizując pomysłowe i bezstresowe zajęcia na stoku. Oferujemy profesjonalne szkolenie dla dorosłych zaczynających przygodę z nartami. Namawiamy również narciarzy, którzy w swojej jeździe z roku na rok nie widzą postępów lub pragną zniwelować swoje stare nawyki z przed lat i chcą zasmakować nowoczesnego stylu jazdy jakim jest carving.
 

Zajęcia na stoku w czasie wyjazdu dostosowujemy indywidualnie do naszych kursantów, aby maksymalnie wykorzystać czas spędzony na ćwiczeniach i doskonaleniu techniki jazdy. Wiedza przekazywana naszym kursantom podparta jest najnowszymi, współczesnymi technikami i trendami, oraz systemem szkolenia opartym wiedzą, Polskiego Związku Narciarskiego PZN.

 


Czym się wyróżniamy?
 

Na naszych wyjazdach pracują doświadczeni, pełni rzetelnej wiedzy, umiejętności i pasji instruktorzy.
Zajęcia na stoku wspomagamy licznymi nagraniami video oraz photo przy pomocy kamer, aparatów i popularnych kamerek do sportów ekstramalnych- GoPro.  Po nartach, w przytulnej atmosferze naszego pensjonatu, prowadzimy video-coaching- analizę i rzetelną weryfikację nagranych materiałów na stoku. Współpracujemy ze sklepem stacjonarnym Snow Shop w Warszawie, oferując zniżki na zakupy w sklepie dla naszych klientów.

 

WYCIĄGI/STOKI

 

Nasze szkolenie będziemy prowadzić przede wszystkim na stokach kompleksu narciarskiego "Jaworzyna Krynicka", który oferuje 9 tras zjazdowych w tym najdłuższą w Polsce oświetloną trasę o długości 2600m.

W czasie narciarskiego tygodnia odwiedzimy także inne stoki narciarskie na Słotwinach, Wierchomli i Szczawniku czy nowo powstałą stację narciarską w Tyliczu.

 

wyjazdy zagraniczne 81 4 415 416
  81 4 415 945
fax 81 4 415 946

Formularz kontaktowy

Masz pytanie ? - napisz do nas.